14. Stodola
Autor: Anton Konrad Schmidt
(1887 Víden, Rakousko - 1974 ?)
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 50 cm, výška: 35 cm, rámování: 45 x 60 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 13.04.2023 20:12 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč