Na číhané
Autor: F. Pölzelbauer
(? ?)
Signováno vpravo nahoře, Rámováno.
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 67 cm, výška: 88 cm, rámování: 110 x 90 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 15.08.2023 20:35 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 7 500 Kč