6. Koupání v říčce
Autor: F. Pölzelbauer
(? ?)
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně, datace: 1898
Šířka: 26,5 cm, výška: 33,5 cm, rámování: 49 x 42 cm
Konec dražby: 13.04.2023 20:07 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč