203. Dívka s květy ve vlasech
Autor: František Dvořák
(1862 Přelouč (Pardubice) - 1927 Praha)
Signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: kombinovaná technika, materiál: kresba/karton
Šířka: 17,5 cm, výška: 22,5 cm, rámování: 51,5 x 41,5 cm
Konec dražby: 12.04.2023 21:46 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč