221. Pole s krávou
Autor: Gustav Arnolds
(1881 Švédsko - 1969)
signováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1939
Šířka: 44 cm, výška: 37 cm, rámování: 46 x 5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 22.05.2023 21:55 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč