Příroda s břízami
Autor: Dan Martin
(1910 Kumla, Švédsko - ?)
signováno a datováno, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 70. léta 20. století
Šířka: 40 cm, výška: 32 cm, rámování: 52 x 60
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 19.12.2023 20:47 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč