2. Řeka

Autor: Květa Rybníčková
(1957)

signováno a datováno vlevo dole, zaskleno a rámováno
Technika: pastel na kartonu, datace: 1984
Šířka: 90 cm, výška: 55 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 18.05.2021 20:00 SELČ

Aktuální cena: 1 Kč

Zbývá: 8d 9h 59m 16s

Minimální příhoz: 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 Kč

Seznam příhozů (1)

částkapříhoz
1 Kč27.3.2021 18:50:20