Thomas Marquis of Wharton
Autor: Godfrey Kneller
(1646 Lübeck - 1723 Londýn)
rytec: Jacob Houbracken, signováno v tisku dole, zaskleno, rámováno
Technika: lept
Šířka: 22,5 cm, výška: 36 cm, rámování: 51 x 35,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 14.06.2023 21:48 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč