226. Břízy
Autor: Knut Dahlander
(1883 - 1933)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 43,5 cm, výška: 34 cm, rámování: 47,5 x 57
Konec dražby: 22.05.2023 21:57 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč