Volavky
Autor: Walter Ljunberg
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 63,5 cm, výška: 44 cm, rámování: 62 x 84
Konec dražby: 15.05.2023 20:38 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč