Laterna magica II.

Autor: Josef Svoboda
(1920 Čáslav - 2002 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, na reversu výstavní štítek z Kunsthalle Baden Baden, další štítek autorský z roku 1959
Technika: koláž, datace: 1960
Šířka: 75 cm, výška: 59 cm

Konec dražby: 16.05.2023 20:13 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč