167. Lesní cesta

Autor: Gottfrid Olsson
(1890 - 1979)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 45 cm, výška: 37 cm, rámování: 51 x 59
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 07.02.2024 20:55 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč