242. Lidé ve městě
Autor: Raymond Wallentin
(1906 - 1988)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1947
Šířka: 30 cm, výška: 34 cm, rámování: 49,5 x 45,5
Konec dražby: 22.05.2023 22:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 000 Kč