Venuše
Autor: Jean Pelletier
(1736 Paříž, Francie - ?)
signováno v tisku vpravo dole
Technika: mědirytina
Šířka: 31 cm, výška: 46 cm, rámování: volně v paspartě 50 x 33 cm
Konec dražby: 18.04.2023 21:22 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč