243. Tulipány
Autor: Mauritz Nillson
signováno vpravo dole, razítko na reverzu, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 33 cm, výška: 41 cm, rámování: 53,5 x 45,5
Konec dražby: 22.05.2023 22:06 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč