Sklizeň vína
Autor: Olle Hagdahl
(1910 ? - 1990)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1944
Šířka: 81 cm, výška: 61 cm, rámování: 63 x 83,5
Konec dražby: 15.05.2023 21:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 200 Kč