Kyvadlo života - XXL Formát

Autor: Josef Maria Wagner
(1938 Praha - 2016 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, olištováno, na reversu štítky NG a přípisy výstav a publikací díla.
vystaveno v roce 1993:
Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie
Galerie výtvarného umění Cheb
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě
Technika: olej na plátně, datace: 1992
Šířka: 140 cm, výška: 188 cm, rámování: 191 x 142 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 04.03.2024 20:09 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč