Hluboko v džungli - L Formát
Autor: Wilhelm Tupy
(1875 Vídeň - 1972 Stockholm)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 90,5 cm, výška: 67,5 cm, rámování: 74,5 x 97,5
Konec dražby: 15.05.2023 20:33 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 7 500 Kč