Záliv
Autor: Paul Kappmeier
(1876 Německo - ?)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 22,5 cm, výška: 15 cm, rámování: 19,5 x 27
Konec dražby: 16.05.2023 22:04 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 200 Kč