Zimní neděle
Autor: Jan Hruška
(1918 Lysice - 2004 Šerkovice (Brno venkov))
signováno a datováno v pravo dole, autorský rám s malbou, na reversu výstavní štítek
Technika: olej na sololitu, datace: 1979
Šířka: 57 cm, výška: 47 cm, rámování: pošk. 58 x 68,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 15.05.2023 20:33 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč