Vánoční trh na náměstí
Autor: Jan Hruška
(1918 Lysice - 2004 Šerkovice (Brno venkov))
plastická malba, signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: olej na sololitu, datace: 1982
Šířka: 37,5 cm, výška: 15,5 cm, rámování: 33 x 37,5
Konec dražby: 05.02.2024 21:19 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč