120. Kupky sena
Autor: Karl Mohr
(1922 Düsseldorf, Německo - 2013 ?)
signováno vlevo dole, štítek s nesprávnou datací na rámu, rámováno v blondel rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 48 cm, výška: 29 cm, rámování: 46 x 65
Konec dražby: 22.05.2023 21:04 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč