Vesnický motiv
Autor: Wojcieck Rutkowski
(1943 Varšava)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 58 cm, výška: 47,5 cm, rámování: 60 x 70,5
Konec dražby: 16.05.2023 22:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč