Den na náměstí
Autor: Curt Sjöberg
(1911 Švédsko - 1987)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plechu
Šířka: 54 cm, výška: 45 cm, rámování: 60,5 x 69
Konec dražby: 16.05.2023 22:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč