Městský výjev

Autor: Kristian Bjulver
(1910 Dánsko)

signováno vpravo dole, na několika místech vypadaná malba, rámováno, přiložené lístky: účet, informace o autorovi
Technika: olej na plátně
Šířka: 67 cm, výška: 57 cm, rámování: 72 x 82
Stav: silně poškozená malba

Konec dražby: 16.05.2023 21:25 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč