6. Potok
Autor: Rudolf Uherek
(1895 Lipník nad Bečvou - 1964 Vranov nad Dyjí)
signováno a datováno vpravo dole
Technika: kresba na kartonu, datace: 1940
Šířka: 29,5 cm, výška: 23 cm, rámování: 38,5 x 44,5 cm
Konec dražby: 15.06.2021 19:02 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč