Pohled na Stockholmskou radnici
Autor: Bengt Olov Abrahamsson
(1924 Švédsko - 1989)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 53 cm, výška: 40 cm, rámování: 60 x 73
Konec dražby: 16.05.2023 21:51 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč