Děti s panenkou
Autor: Ewald Honnef
(1924 - 1975)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 23 cm, výška: 29 cm, rámování: 41,5 x 35
Konec dražby: 05.02.2024 21:09 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč