Zelené sako
Autor: Hans Heichele
(1934 - 2019)
rámováno
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 45 cm, výška: 89 cm, rámování: 90 x 46
Konec dražby: 15.05.2023 20:43 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč