Vesnice s říčkou
Autor: Marinus Cornelis van de Poll
(1840 - 1865)
signováno a datováno vpravo dole, autorský štítek na reverzu, rámováno
Technika: olej na překližce, datace: 1862
Šířka: 40,5 cm, výška: 29,5 cm, rámování: 41,5 x 52,5
Konec dražby: 05.02.2024 21:10 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč