Zimní krajina

Autor: František Sadovský
(1909 - 1992)

signováno vlevo dole, zaskleno a rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 21 cm, výška: 17 cm, rámování: 29 x 33 cm

Konec dražby: 04.11.2020 21:07 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč