91. Zimní krajina
Autor: František Sadovský
(1909 - 1992)
signováno vlevo dole, zaskleno a rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 21 cm, výška: 17 cm, rámování: 29 x 33 cm
Konec dražby: 04.11.2020 21:07 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč