94. Zimní krajina
Autor: František Sadovský
(1909 - 1992)
Signováno vlevo dole, rámováno, paspartováno, zaskleno
Technika: tempera
Šířka: 80 cm, výška: 27 cm, rámování: 48 x 102 cm
Konec dražby: 20.07.2021 21:14 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč