Vodopád
Autor: Béla Hradil
(1885 Maďarsko - 1968)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 50 cm, výška: 71 cm, rámování: 83 x 62,5
Konec dražby: 15.05.2023 20:11 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč