Od Liščína
Autor: Václav Hrbek
(1930 Mělník - 1991)
signováno vpravo dole, autorský štítek na reverzu, paspartováno, zaskleno, zarámováno
Technika: tuš
Šířka: 68 cm, výška: 29 cm, rámování: 50,5 x 87
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 05.06.2024 20:04 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč