Jan Werich

Autor: Milan Wágner
(1937 Brno)

černobilá fotografie, signováno vlevo dole, paspartováno a zaskleno
Datace: 1975
Šířka: 17,5 cm, výška: 21,5 cm, rámování: 36,5 x 34 cm

Konec dražby: 28.07.2019 12:31 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč