2. Jan Werich
Autor: Milan Wágner
(1937 Brno)
černobilá fotografie, signováno vlevo dole, paspartováno a zaskleno
Datace: 1975
Šířka: 17,5 cm, výška: 21,5 cm, rámování: 36,5 x 34 cm
Konec dražby: 28.07.2019 12:31 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč