Kočár s koňmi
Autor: William Joseph Shayer
(1811 - 1892)
vyryl: C. R. Stock
publikováno: A. Ackermann
paspartováno, zaskleno, rámováno
publikováno: A. Ackermann
Technika: litografie, datace: 1886
Šířka: 65 cm, výška: 23 cm, rámování: 35,5 x 79
Konec dražby: 15.05.2023 21:37 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč