Triptych Krajiny

Autor: Josef Ullmann
(1870 Nekmíř - 1922 Praha)

signováno, paspartováno, zaskleno. Pravost ověřena a konzultována s PhDr Michaelem Zachařem
Technika: kombinovaná technika na kartonu
Šířka: 9 cm, výška: 13 cm, rámování: 69 x 25 cm
Ověřil: PhDr. Mgr. Michael Zachař

Konec dražby: 24.09.2017 18:00

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 11 000 Kč