Předjaří

Autor: Josef Ullmann
(1870 Nekmíř - 1922 Praha)

signováno vpravo dole, vyčištěno, fixováno na nový podkladový karton, na reversu původní posudek z roku 1944, zaskleno, na rámu oděrky, certifikát pravosti díla přiložen. Konzultováno s PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem
Technika: olej na kartonu
Šířka: 64,5 cm, výška: 49 cm, rámování: 62 x 77,5 cm. pošk.

Konec dražby: 05.12.2017 18:14

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 30 000 Kč