26. Odraz na hladině

Autor: Josef Ullmann
(1870 Nekmíř - 1922 Praha)

signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: kresba, materiál: na kartonu
Šířka: 16 cm, výška: 11 cm, rámování: 28 x 32 cm

Konec dražby: 12.12.2022 20:16 SEČ

Zbývá: 12d 10h 47m 46s

Vyvolávací cena: 1 100 Kč