Cesta z mlýna

Autor: Josef Ullmann
(1870 Nekmíř - 1922 Praha)

signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, certifikát pravosti díla přiložen
Technika: křída na kartonu
Šířka: 26 cm, výška: 32 cm, rámování: 67 x 59 cm, pasparta

Konec dražby: 05.12.2017 18:06 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 8 000 Kč