Vysoké nebe nad krajinou

Autor: Josef Ullmann
(1870 Nekmíř - 1922 Praha)

signováno vlevo dole, konzultováno a potvrzeno, certifikát pravosti přiložen, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 40 cm, rámování: 52 x 61 cm
Ověřil: PhDr. Mgr. Michael Zachař

Konec dražby: 05.10.2020 20:29 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč