Návrh

Autor: Josef Ullmann
(1870 Nekmíř - 1922 Praha)

Signováno a datováno vpravo dole, na reversu věnování Marie Ulmannové. zaskleno a rámováno.
Technika: kresba, datace: 1921
Šířka: 16,5 cm, výška: 13 cm, rámování: 25 x 31 cm

Konec dražby: 08.08.2022 19:49 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč