Zimní potok

Autor: Josef Ullmann
(1870 Nekmíř - 1922 Praha)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 80 cm, výška: 62 cm, rámování: 73 x 92 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 22.10.2019 20:18 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč