9. Jarní tání

Autor: Josef Ullmann
(1870 Nekmíř - 1922 Praha)

Signováno vlevo dole, konzultováno s PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem. Rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartónu
Šířka: 59,5 cm, výška: 47 cm, rámování: 62 x 74,5 cm

Konec dražby: 08.02.2022 19:04 SEČ

Zbývá: 20d 7h 6m 36s

Vyvolávací cena: 5 500 Kč