Oldřich Pilz - Hory

signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na plátně, datace: 1934
Šířka: 100,5 cm, výška: 71 cm, rámování: 88,5 x 118,5
Stav: malba nečištěna

Konec dražby: 03.05.2021 20:28 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 900 Kč