138. Krumlovská ulička
Autor: Milan Kyzour
(1932 České Velenice - 2000 Kaplice)
Signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, rámováno
Šířka: 30 cm, výška: 20 cm, rámování: 26 x 36 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 03.05.2021 21:43 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč