65. Domy na náměstí
Autor: Milan Kyzour
(1932 České Velenice - 2000 Kaplice)
Signatura nečitelná vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1992
Šířka: 19 cm, výška: 19 cm, rámování: 23 x 23 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 10.05.2021 20:42 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč