94. Červený květ
Autor: Milan Kyzour
(1932 České Velenice - 2000 Kaplice)
signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, rámováno
Šířka: 12,5 cm, výška: 15 cm, rámování: 30,5 x 26,5cm
Konec dražby: 05.05.2020 20:56 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč