Červený květ

Autor: Milan Kyzour
(1932 České Velenice - 2000 Kaplice)

signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, rámováno
Šířka: 12,5 cm, výška: 15 cm, rámování: 30,5 x 26,5cm

Konec dražby: 05.05.2020 20:56 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč