Růže a motýl
Autor: František Bělohlávek
(1924 Nový Rychnov (Pelhřimov) - 2019 ?)
signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský přípis s věnováním. paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: litografie, datace: 1974
Šířka: 40 cm, výška: 60 cm, rámování: 78 x 58 cm
Konec dražby: 15.05.2023 21:41 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč