Všechno nejlepší

Autor: Ivan Komárek
(1956 Praha)

Signováno vlevo dole a v pravo dole autorské razítko, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: kresba
Šířka: 29 cm, výška: 20,5 cm, rámování: 37 x 47 cm

Konec dražby: 15.05.2023 21:19 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč